to więcej niż szamba
Pojemnik na Deszczówkę

Pojemnik na deszczówkę powinien być doskonale dobrany do potrzeb domowników. Cena zakupu staje się znaczącym warunkiem wyboru. Dla przykładu: na działkę niedużych rozmiarów bardzo dobrze się sprawdzą zbiorniki na wodę, które możemy umieścić bezpośrednio pod rurą spustową. W ofercie naszej firmy odnajdziecie Państwo również.

Podziemne zbiorniki – ceny takich pojemników są wyższe, jednak zwiększa się wtedy przydatność zbiornika; taki pojemnik na deszczówkę wkopujemy bezpośrednio w ziemię. Tym samym instalacja nie zajmie dużo miejsca na podwórku i będzie niewidoczna

Zbiorniki naziemne – są tanie i nie wymagają kolejnych kosztów powiązanych z wykopem

Nasza firma specjalizuje się w fabrykacji betonowych pojemników na:

  • Szambo
  • Gnojówkę
  • Gnojowicę

Oferujemy również najtańsze zbiorniki na deszczówkę, które są wykonane oczywiście z tego budulca. Dzięki temu w naszym budżecie domowym pojawią się dodatkowe oszczędności, albowiem po jakimś czasie użytkowania deszczówki np. do skweru zauważymy mniejsze rachunki za wodę. Pojemniki na deszczówkę to nowiutka, ekologiczna moda oraz świetny sposób na oszczędzanie. Ponadto, nasza firma gwarantuje komfort użytkowania oraz przystępny cennik. Funkcjonujemy w tej specjalności już od wielu lat i cieszymy się bezustannym zaufaniem nabywców. Nadal masz wątpliwości? Nie wiesz na co się zdecydować? Zatelefonuj do naszej firny. Nasi wykwalifikowana załoga z ochotą odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Doradzą i podzielą się z Tobą swoim długoletnim doświadczeniem. Trzy cechy rekomendują naszą firmę z wielu pozostałych. Jest to:

  • Korzystność
  • Solidność
  • Taniość