to więcej niż szamba
zbiornik na deszczówkę

Zamiast opaski z drenażem lepiej zainwestować w rurę kanalizacyjną do rynny a także w podziemne zbiorniki na deszczówkę. Zaletami takiego rozwiązania jest m.in. to, że wokół budynku będzie sucho, natomiast dzięki zmagazynowanej wodzie zachowamy na wodzie z wodociągów. Dzięki zbiornikom na deszczówkę podlejemy trawnik, umyjemy auto lub przyda się po prostu na działkę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesny a także praktyczny zbiornik na deszczówkę. Nasz asortyment jest najwyższej jakości oraz w konkurencyjnych cenach. Tanio wytwarzamy zbiorniki betonowe, które produkujemy z należytych oraz trwałych materiałów. Niektórzy frapują się, czy trzeba zgłosić zainstalowanie takiego zbiornika w glebie? Nasze prawo jest dość ubogie w tej kwestii oraz wymaga jeszcze wielu udoskonaleń.

Efektem fermentacji w pojemniku betonowym – na dnie – w osadzie powstają trujące gazy. Z tego względu szamba winny być wyposażone w kominki wentylacyjne, a sama wywiewka jest również niesłychanie ważna, albowiem przyzwoicie odpowietrzone domowe instalacje kanalizacyjne będą nam służyły przez wiele lat. Zakładamy indywidualnie z klientem datę montażu. Dbamy o to, aby czas realizacji odpowiadał kontrahentowi. Współpracujemy z klientem na każdym etapie prac. Organizujemy transporty łączone oraz dzięki temu możemy zapewnić montaż na terenie całej Polski. Zatelefonuj do nas, a nasi pracownicy z długoletnim doświadczeniem podpowiedzą jaki duży zbiornik powinien być? Jaka pojemność i jaka średnica zbiornika będzie dla Ciebie odpowiednia. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który zawiera najtańsze ceny. Tylko u nas – dobra cena oraz prędki montaż.