Szamba betonowe Augustów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i długą funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Augustów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Augustów

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy też fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych aspektów, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również dostarczenie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz