Szamba betonowe Jawor

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy wykorzystywane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Jawor

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jawor

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy również kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy naturalnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz