Szamba betonowe Mikołów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą budową i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy użytkujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Mikołów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Mikołów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przygotowani i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz