Szamba betonowe Mrągowo

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim wytrzymałą budową i długofalową przydatnością. W naszej firmie użytkujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Mrągowo

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Mrągowo

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy też fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od wielkości szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz