Szamba betonowe Polkowice

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną budową i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Polkowice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Polkowice

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przekazanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz