Szamba betonowe Suwałki

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Suwałki

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Suwałki

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Proponujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie realizacje wykonujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz