Szamba betonowe Głogów

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Głogów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Głogów

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo wygodne. Gwarantujemy też profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu doboru poszczególnych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przekazanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie prace wykonujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz