Szamba betonowe Sulęcin

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą strukturą i długofalową przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Sulęcin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sulęcin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Proponujemy również kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania danych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z właściwą sumiennością. Wszelkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz