Szamba betonowe Słubice

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności wykorzystujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Słubice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Słubice

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Zapewniamy także kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, terenu, ewentualnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również dostarczenie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz