Szamba betonowe Słubice

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Słubice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Słubice

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wykształceni fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru konkretnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dodatków, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie prace wykonujemy naturalnie z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz