Szamba betonowe Ropczyce

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wzmocnioną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy wyłącznie rekomendowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Ropczyce

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Ropczyce

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy również fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej rentownej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także przekazanie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią sumiennością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz