Szamba betonowe Tarnowskie Góry

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Tarnowskie Góry

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Tarnowskie Góry

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Zapewniamy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru wyboru danych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie realizacje planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz