Szamba betonowe Krosno

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie wytrzymałą konstrukcją i długą przydatnością. W naszej firmie użytkujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Krosno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Krosno

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas szamba są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru dopasowania poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, wybranego wariantu, miejsca, ewentualnych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie realizacje planujemy naturalnie z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz