Szamba betonowe Krosno

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną konstrukcją i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej propozycji i przedstawienia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Krosno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Krosno

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale wyszkoleni i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, solidne i bardzo wygodne. Proponujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie działania wykonujemy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz