Szamba betonowe Ryki

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i długą przydatnością. W naszej działalności użytkujemy tylko rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Ryki

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Ryki

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych uzupełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie działania planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz