Szamba betonowe Sieradz

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną strukturą i długą przydatnością. W naszej firmie stosujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji zdoła zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych rozmiarach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Sieradz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sieradz

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Oferujemy również kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania konkretnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, lokalizacji, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przekazanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz