Szamba betonowe Sanok

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak duży zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Sanok

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sanok

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru wyboru konkretnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, terenu, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie działania planujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz