Szamba betonowe Sanok

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy użytkowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Sanok

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sanok

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Oferujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu doboru poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, zalecanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz