Szamba betonowe Rzeszów

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną budową i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie użytkujemy jedynie rekomendowane materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Rzeszów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Rzeszów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu dopasowania poszczególnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności szamba, zalecanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych uzupełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie całej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie działania przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz