Szamba betonowe Rzeszów

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i długą użytecznością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy użytkowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Rzeszów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Rzeszów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu doboru poszczególnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszystkie działania wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz