Szamba betonowe Kolbuszowa

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kolbuszowa

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kolbuszowa

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też kompetentne i gruntowne wsparcie z zakresu dostosowania konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości szamba, rekomendowanego rodzaju, terenu, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz