Szamba betonowe Szczytno

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się głównie solidną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy tylko certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozszerzamy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Szczytno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szczytno

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy satysfakcję właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niebywale szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Oferujemy także profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru doboru poszczególnych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, terenu, ewentualnych uzupełnień, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz