Szamba betonowe Szczytno

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się przede wszystkim solidną strukturą i długą użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy wykorzystywane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Szczytno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Szczytno

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dopasowania konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na doskonałym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszelkie działania przeprowadzamy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz