Szamba betonowe Chełm

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą strukturą i długą przydatnością. W naszej firmie stosujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej oferty i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Chełm

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Chełm

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani specjaliści, którzy zadowolenie klienta traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę zbiorniki są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości szamba, rekomendowanego rodzaju, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również dostarczenie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszystkie prace przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz