Szamba betonowe Stalowa Wola

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej działalności stosujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane techniki. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Stalowa Wola

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Stalowa Wola

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany układ odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z zakresu dostosowania danych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, wybranego wariantu, terenu, potencjalnych dopełnień, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na imponującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie realizacje wykonujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz