Szamba betonowe Kętrzyn

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy stosowane techniki. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kętrzyn

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kętrzyn

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przeszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru doboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi również przekazanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszelkie działania przeprowadzamy oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz