Szamba betonowe Jędrzejów

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wzmocnioną strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie stosujemy tylko sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Jędrzejów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Jędrzejów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niebywale szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy także kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz