Szamba betonowe Oleśnica

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza solidną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i sprawdzenia pełnej ceny.

Szamba betonowe Oleśnica

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Oleśnica

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Oferujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy również kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru dopasowania danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również przygotowanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą pieczołowitością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz