Szamba betonowe Międzyrzecz

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych wymagań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Międzyrzecz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Międzyrzecz

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne wsparcie z obszaru dopasowania danych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dopełnień, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie działania wykonujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz