Szamba betonowe Sokółka

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych oczekiwań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Sokółka

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Sokółka

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy również profesjonalne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z obszaru doboru poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest zwłaszcza od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą starannością. Wszelkie prace wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz