Szamba betonowe Ciechanów

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to bardzo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak przekrojowy zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do swoistych wymagań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Ciechanów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Ciechanów

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie wyszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Zapewniamy także fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru dostosowania danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od pojemności szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, przewozu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej opłacalnej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszystkie prace wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz