Szamba betonowe Włocławek

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych wymagań zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Włocławek

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Włocławek

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy też innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przeszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również fachowe i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od wielkości zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, potencjalnych uzupełnień, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo spodziewać się najbardziej rentownej oferty, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie realizacje wykonujemy rzecz jasna z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz