Szamba betonowe Włocławek

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną konstrukcją i długą przydatnością. W naszej działalności stosujemy tylko sprawdzone surowce, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Włocławek

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Włocławek

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Proponujemy też kompetentne i gruntowne wsparcie z obszaru dostosowania poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dodatków, przewozu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte odpowiednią rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą starannością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz