Szamba betonowe Oborniki

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza wytrzymałą budową i długofalową użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy tylko rekomendowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i modernizujemy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Oborniki

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Oborniki

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy również profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przeszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Zapewniamy także profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania danych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych dodatków i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi przeprowadzonej na doskonałym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie działania planujemy naturalnie z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz