Szamba betonowe Wałbrzych

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą konstrukcją i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności użytkujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to bardzo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji usługobiorcy. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Wałbrzych

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wałbrzych

Nasza firma specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to doskonale wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę zbiorniki są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe wsparcie z zakresu dopasowania konkretnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności zbiornika, rekomendowanego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i innych czynników, które mogą mieć wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także dostarczenie całej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz