Szamba betonowe Bydgoszcz

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza wytrzymałą budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i modernizujemy wykorzystywane rozwiązania. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Bydgoszcz

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bydgoszcz

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio wyszkoleni i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z obszaru dopasowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości szamba, rekomendowanego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dopełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i dodatkowych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte właściwą gwarancją, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie realizacje planujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz