Szamba betonowe Bolesławiec

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i długofalową użytecznością. W naszej firmie użytkujemy tylko certyfikowane surowce, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, a zatem każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Wciąż pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i doskonalimy użytkowane technologie. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Bolesławiec

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Bolesławiec

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy akceptację klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo wygodne. Proponujemy także fachowe i gruntowne wsparcie z zakresu doboru poszczególnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie wszelkiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą starannością. Wszelkie prace planujemy naturalnie z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz