Szamba betonowe Poznań

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i wieloletnią użytecznością. W naszej firmie wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dzięki czemu każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych potrzeb klienta. Regularnie pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy stosowane rozwiązania. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu pozyskania spersonalizowanej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Poznań

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Poznań

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie skonstruowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy akceptację klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo wygodne. Oferujemy też kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru zbiornika, wybranego wariantu, terenu, ewentualnych dopełnień, transportu i pozostałych czynników, które mają wpływ na na montaż. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także dostarczenie całej certyfikacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na perfekcyjnym poziomie i z należytą starannością. Wszelkie działania wykonujemy oczywiście z dotrzymaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz