Szamba betonowe Poznań

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą budową i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej pracy użytkujemy tylko certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, a zatem każdy zleceniodawca może zainwestować w to niezwykle wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy użytkowane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a zatem z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dopasowanej propozycji i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Poznań

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Poznań

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie opłat eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany indywidualnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, zalecanego wariantu, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią gwarancją, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią dokładnością. Wszelkie prace planujemy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz