Szamba betonowe Wieliczka

Jako producent szamb betonowych dostarczamy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i długą przydatnością. W naszej pracy użytkujemy jedynie sprawdzone materiały, które pochodzą od godnych zaufania producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji jest w stanie zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do swoistych wymagań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy stosowane techniki. Dostarczamy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Wieliczka

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wieliczka

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże ograniczenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany układ odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też profesjonalne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy dokładnie, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są niezwykle szczelne, niezawodne i bardzo praktyczne. Proponujemy również profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, wybranego wariantu, lokalizacji, potencjalnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie realizacje przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz