Szamba betonowe Wieliczka

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą konstrukcją i długą przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy jedynie sprawdzone produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak duży zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i unowocześniamy użytkowane rozwiązania. Świadczymy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania indywidualnej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Wieliczka

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wieliczka

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to odpowiednio wyszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez nas produkty są niebywale szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania konkretnych rozwiązań, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności szamba, wybranego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte stosowną gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz