Szamba betonowe Świebodzin

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wytrzymałą strukturą i wieloletnią funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy jedynie rekomendowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy klient zdoła zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych preferencji klienta. Regularnie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i unowocześniamy wykorzystywane technologie. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Świebodzin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Świebodzin

Nasza firma specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie skonstruowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który wyposażony jest w systemy oczyszczające. Oferujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani fachowcy, którzy akceptację zleceniodawcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie dostarczane przez nas szamba są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy także kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu doboru danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, wybranego wariantu, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również dostarczenie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą dokładnością. Wszelkie realizacje wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz