Szamba betonowe Piła

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wytrzymałą budową i długofalową przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient jest w stanie zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych rozmiarach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i doskonalimy wykorzystywane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Piła

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Piła

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie opłat eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy również nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przeszkoleni i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są niezwykle szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Zapewniamy także profesjonalne i kompleksowe doradztwo z obszaru dopasowania poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od wielkości szamba, wybranego wariantu, miejsca, potencjalnych uzupełnień, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą aczkolwiek Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbędnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi również przekazanie wszelakiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są poza tym objęte stosowną gwarancją, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie prace wykonujemy oczywiście z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz