Szamba betonowe Tarnów

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wytrzymałą konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak bogaty zakres produktów pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych oczekiwań zleceniodawcy. Nieustannie pracujemy nad naszą ofertą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zawiera również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Tarnów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Tarnów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy również innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy zadowolenie klienta traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas zbiorniki są niebywale szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też kompetentne i kompleksowe wsparcie z obszaru wyboru poszczególnych systemów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od pojemności szamba, wybranego wariantu, miejsca, potencjalnych dodatków, transportu i pozostałych aspektów, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też dostarczenie wszelakiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są także objęte właściwą rękojmią, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z odpowiednią starannością. Wszelkie działania przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz