Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą strukturą i wieloletnią przydatnością. W naszej działalności stosujemy jedynie rekomendowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to bardzo wydajne i nowoczesne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych rozmiarach. Tak przekrojowy zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Cały czas pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i modernizujemy stosowane technologie. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Golub-Dobrzyń

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Golub-Dobrzyń

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy także profesjonalne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy starannie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Oferujemy również fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu doboru konkretnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przedstawiany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego rodzaju, terenu, ewentualnych dodatków, transportu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo wymagać najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przygotowanie wszelakiej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszelkie działania wykonujemy rzecz jasna z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz