Szamba betonowe Kluczbork

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wzmocnioną budową i długofalową użytecznością. W naszej działalności stosujemy wyłącznie rekomendowane surowce, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca może zainwestować w to bardzo wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i modernizujemy użytkowane rozwiązania. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem gorąco zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej propozycji i sprawdzenia ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Kluczbork

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kluczbork

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji nowoczesnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wyedukowani profesjonaliści, którzy satysfakcję zleceniodawcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Proponujemy również kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od wielkości szamba, zalecanego rodzaju, miejsca, potencjalnych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej oferty, pozbawionej zbytecznych pośredników i ukrytych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przekazanie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, a zatem mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na imponującym poziomie i z odpowiednią pieczołowitością. Wszelkie działania planujemy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz