Szamba betonowe Elbląg

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie wzmocnioną strukturą i długą użytecznością. W naszej pracy stosujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od najlepszych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy zleceniodawca jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres możliwości pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i doskonalimy użytkowane techniki. Oferujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego gorąco zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania spersonalizowanej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Elbląg

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Elbląg

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne zredukowanie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który wyposażony jest w systemy uzdatniające. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to doskonale przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę szamba są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne wsparcie z zakresu doboru danych produktów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, ewentualnych dodatków, przewozu i pozostałych kwestii, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i dodatkowych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi także przygotowanie wszelkiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie realizacje przeprowadzamy rzecz jasna z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz