Szamba betonowe Zielona Góra

Jako producent szamb betonowych oferujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza solidną budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od najlepszych dostawców. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient jest w stanie zainwestować w to bardzo wygodne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak szeroki zakres możliwości pozwala nam przystosować szambo betonowe do osobistych potrzeb usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane techniki. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zakłada także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania indywidualnej oferty i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Zielona Góra

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Zielona Góra

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasz zespół to świetnie przeszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy zadowolenie zleceniodawcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez naszą firmę szamba są niezwykle szczelne, trwałe i bardzo wygodne. Oferujemy również fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, wybranego wariantu, terenu, hipotetycznych dopełnień, przewozu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też dostarczenie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną rękojmią, a zatem mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na imponującym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie prace przeprowadzamy oczywiście z dotrzymaniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz