Szamba betonowe Kraków

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie solidną konstrukcją i długą użytecznością. W naszej działalności użytkujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są stosunkowo tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i unowocześniamy stosowane technologie. Oferujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Kraków

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kraków

Nasza firma specjalizuje się w montażu najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest widoczne zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to świetnie wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który wykonamy dokładnie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo produkty są niebywale szczelne, trwałe i bardzo praktyczne. Gwarantujemy również fachowe i gruntowne doradztwo z obszaru dostosowania konkretnych rozwiązań, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem przygotowywany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego wariantu, terenu, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych kwestii, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przygotowanie wszelkiej biurokracji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo spokojni co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie działania przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

5 / 5 - (28 votes)
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz