Szamba betonowe Kraków

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i długą przydatnością. W naszej działalności użytkujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dzięki czemu każdy właściciel posesji może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i pionierskie rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do swoistych preferencji klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą firmą, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu pozyskania dopasowanej oferty i sprawdzenia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kraków

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kraków

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie opracowany mechanizm odprowadza wodę z zadaszenia do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Posiadamy imponujące doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykształceni profesjonaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który zrealizujemy fachowo, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też fachowe i kompleksowe wsparcie z obszaru doboru poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany odrębnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru zbiornika, rekomendowanego rodzaju, terenu, hipotetycznych dopełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na cały proces montażu. Mogą jednak Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi też przekazanie wszelkiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z należytą dokładnością. Wszystkie prace wykonujemy naturalnie z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz