Szamba betonowe Nysa

Jako producent szamb betonowych proponujemy doskonałej jakości zbiorniki na szambo, które wyróżniają się zwłaszcza wytrzymałą budową i długofalową funkcjonalnością. W naszej firmie użytkujemy jedynie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca może zainwestować w to wyjątkowo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych pojemnościach. Tak przekrojowy zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych wymagań usługobiorcy. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozwijamy ją i modernizujemy stosowane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a zatem serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania dopasowanej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Nysa

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Nysa

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest widoczne ograniczenie zużycia wody i zracjonalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Specjalnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z poszycia dachowego do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy uzdatniające. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasza kadra to doskonale przygotowani i wykwalifikowani fachowcy, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który przeprowadzimy fachowo, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nasze przedsiębiorstwo zbiorniki są wyjątkowo szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Proponujemy także fachowe i gruntowne doradztwo z zakresu dostosowania poszczególnych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej wydajny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przedstawiany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego wariantu, miejsca, ewentualnych dodatków, transportu i innych czynników, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zlecenia wchodzi również dostarczenie wszelakiej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte odpowiednią rękojmią, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi zrealizowanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie prace planujemy rzecz jasna z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz