Szamba betonowe Wejherowo

Jako producent szamb betonowych oferujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną strukturą i długą funkcjonalnością. W naszej firmie stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, a zatem każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to wyjątkowo wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Oferujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji usługobiorcy. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane technologie. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres obejmuje też szambo z wykopem i właściwym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej propozycji i poznania ostatecznej ceny.

Szamba betonowe Wejherowo

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Wejherowo

Nasza firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Przemyślanie zaprojektowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także innowacyjne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy imponujące doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykształceni profesjonaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi klienci mogą zlecić szambo z montażem, który wykonamy fachowo, sprawnie i przede wszystkim tanio. Wszystkie produkowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są niezwykle szczelne, wytrzymałe i bardzo wygodne. Gwarantujemy również kompetentne i gruntowne doradztwo z zakresu wyboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od rozmiaru zbiornika, wybranego wariantu, miejsca, ewentualnych dodatków, transportu i pozostałych aspektów, które mają wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo wymagać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych ingerencji i ukrytych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi także przekazanie całej dokumentacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są dodatkowo objęte stosowną rękojmią, dlatego mogą być Państwo przekonani co do usługi przeprowadzonej na satysfakcjonującym poziomie i z należytą sumiennością. Wszystkie działania planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz