Szamba betonowe Trzebnica

Jako producent szamb betonowych dostarczamy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się zwłaszcza solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności stosujemy tylko sprawdzone materiały, które pochodzą od cenionych dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient może zainwestować w to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak szeroki zakres produktów pozwala nam dostosować szambo betonowe do osobistych oczekiwań klienta. Nieustannie pracujemy nad naszą marką, rozwijamy ją i doskonalimy wykorzystywane rozwiązania. Świadczymy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i przedstawienia pełnej ceny.

Szamba betonowe Trzebnica

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Trzebnica

Nasza firma specjalizuje się w produkcji najnowocześniejszych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest znaczne ograniczenie poboru wody i zracjonalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Proponujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Mamy bogate doświadczenie, a nasza kadra to świetnie przygotowani i wykształceni specjaliści, którzy zadowolenie usługobiorcy traktują priorytetowo. Nasi zleceniodawcy mogą zamówić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo szamba są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo praktyczne. Zapewniamy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu doboru konkretnych systemów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik założenia szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest za każdym razem ustalany indywidualnie. Cennik zależny jest głównie od rozmiaru szamba, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, ewentualnych uzupełnień, przewozu i innych kwestii, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą jednak Państwo oczekiwać najatrakcyjniejszej oferty, pozbawionej niepotrzebnych dodatków i ukrytych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres zamówienia wchodzi także dostarczenie wszelkiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszelkie prace planujemy oczywiście z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz