Szamba betonowe Kępno

Jako producent szamb betonowych dostarczamy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się zwłaszcza solidną konstrukcją i wieloletnią użytecznością. W naszej działalności użytkujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od cenionych kontrahentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dzięki czemu każdy klient może zainwestować w to bardzo wygodne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych wielkościach. Tak szeroki zakres rozwiązań pozwala nam przystosować szambo betonowe do indywidualnych potrzeb klienta. Wciąż pracujemy nad naszą ofertą, rozwijamy ją i doskonalimy stosowane techniki. Dostarczamy gruntowne usługi, których zakres zakłada też szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, a więc serdecznie zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej oferty i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Kępno

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Kępno

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu innowacyjnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest duże zredukowanie poboru wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Specjalnie opracowany system odprowadza wodę z zadaszenia do zbiornika, który wyposażony jest w systemy usuwające zanieczyszczenia. Dostarczamy także innowacyjne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to doskonale wyszkoleni i wyedukowani specjaliści, którzy akceptację usługobiorcy traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zlecić szambo z montażem, który zrealizujemy starannie, bezproblemowo i przede wszystkim tanio. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty są niebywale szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Gwarantujemy też profesjonalne i kompleksowe doradztwo z zakresu wyboru konkretnych produktów, aby zainstalowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Cennik instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest głównie od rozmiaru szamba, wybranego rodzaju, miejsca, hipotetycznych dopełnień, transportu i pozostałych czynników, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo oczekiwać najkorzystniejszej propozycji, pozbawionej zbytecznych ingerencji i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny rozpoczynają się nawet od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi również dostarczenie całej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są też objęte odpowiednią gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi przeprowadzonej na najwyższym poziomie i z właściwą dokładnością. Wszystkie działania przeprowadzamy naturalnie z dotrzymaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz