Szamba betonowe Starachowice

Jako producent szamb betonowych oferujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które charakteryzują się głównie solidną konstrukcją i długą użytecznością. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie certyfikowane surowce, które pochodzą od cenionych producentów. Nasze szamba betonowe są dość tanie, dlatego każdy właściciel posesji może zainwestować w to niezwykle praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w niestandardowych wielkościach. Tak bogaty zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do indywidualnych preferencji klienta. Wciąż pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy wykorzystywane techniki. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zakłada również szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty i poznania pełnej ceny.

Szamba betonowe Starachowice

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Starachowice

Nasza firma specjalizuje się w montażu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, dzięki którym możliwe jest widoczne zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Nowocześnie opracowany system odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy uzdatniające. Oferujemy też nowoczesne szamba jednokomorowe oraz szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasi pracownicy to świetnie wyszkoleni i wykształceni fachowcy, którzy satysfakcję klienta traktują pierwszoplanowo. Nasi klienci mogą zamówić szambo z montażem, który zrealizujemy dokładnie, szybko i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez nas szamba są niebywale szczelne, wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Zapewniamy też profesjonalne i gruntowne doradztwo z obszaru doboru danych rozwiązań, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt montażu szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest zawsze ustalany indywidualnie. Cennik uzależniony jest zwłaszcza od rozmiaru szamba, rekomendowanego rodzaju, lokalizacji, hipotetycznych uzupełnień, transportu i innych aspektów, które mają wpływ na na przebieg montażu. Mogą aczkolwiek Państwo oczekiwać najbardziej opłacalnej oferty, pozbawionej zbędnych pośredników i nieprzewidzianych kosztów. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres usługi wchodzi też przygotowanie wszelakiej biurokracji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo pewni co do usługi zrealizowanej na doskonałym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie prace planujemy oczywiście z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz