Szamba betonowe Ostrzeszów

Jako producent szamb betonowych proponujemy najwyższej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się przede wszystkim wzmocnioną konstrukcją i wieloletnią przydatnością. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie certyfikowane materiały, które pochodzą od najlepszych producentów. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy zleceniodawca zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i innowacyjne rozwiązanie. Dostarczamy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w innych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dostosować szambo betonowe do indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Regularnie pracujemy nad naszą firmą, rozszerzamy ją i unowocześniamy stosowane rozwiązania. Proponujemy kompleksowe usługi, których zakres zawiera także szambo z wykopem i stosownym montażem. Każde zamówienie rozpatrujemy indywidualnie, a więc gorąco zapraszamy do rozmowy w celu uzyskania spersonalizowanej propozycji i poznania konkretnej ceny.

Szamba betonowe Ostrzeszów

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Ostrzeszów

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji innowacyjnych rozwiązań, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, za sprawą których możliwe jest duże zmniejszenie poboru wody i zoptymalizowanie kosztów eksploatacyjnych. Przemyślanie skonstruowany system odprowadza wodę z poszycia dachowego do zbiornika, który uzbrojony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy także nowoczesne szamba jednokomorowe i szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy bogate doświadczenie, a nasz zespół to odpowiednio przygotowani i wyedukowani specjaliści, którzy zadowolenie właściciela posesji traktują pierwszoplanowo. Nasi zleceniodawcy mogą zakupić szambo z montażem, który przeprowadzimy starannie, bezproblemowo i oczywiście tanio. Wszystkie produkowane przez naszą firmę produkty są wyjątkowo szczelne, niezawodne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też kompetentne i kompleksowe doradztwo z zakresu dopasowania danych produktów, aby zamontowany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt spełniał swoją funkcję w najbardziej efektywny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Wykaz cen instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo ustalany odrębnie. Cennik zależny jest przede wszystkim od pojemności zbiornika, zalecanego rodzaju, miejsca, ewentualnych dodatków, transportu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na cały proces montażu. Mogą natomiast Państwo wymagać najbardziej rentownej propozycji, pozbawionej niepotrzebnych pośredników i nieprzewidzianych wydatków. Nasze ceny zaczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi także przygotowanie całej dokumentacji PZH i ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte stosowną gwarancją, dlatego mogą być Państwo pewni co do usługi wykonanej na najwyższym poziomie i z należytą pieczołowitością. Wszystkie działania wykonujemy naturalnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz