Szamba betonowe Strzelin

Jako producent szamb betonowych proponujemy wysokiej jakości zbiorniki na szambo, które odznaczają się głównie wytrzymałą strukturą i długofalową funkcjonalnością. W naszej działalności wykorzystujemy jedynie certyfikowane produkty, które pochodzą od godnych zaufania dostawców. Nasze szamba betonowe są relatywnie tanie, dlatego każdy klient zdoła zainwestować w to niezwykle wydajne i pionierskie rozwiązanie. Proponujemy zbiorniki betonowe 4m3, 5m3, 6m3, 8m3, 9m3, 10m3, 12m3, 15m3, 16m, 20m3, 30m3 i w pozostałych pojemnościach. Tak duży zakres rozwiązań pozwala nam dopasować szambo betonowe do osobistych preferencji zleceniodawcy. Cały czas pracujemy nad naszą marką, rozbudowujemy ją i unowocześniamy stosowane technologie. Proponujemy gruntowne usługi, których zakres zawiera też szambo z wykopem i profesjonalnym montażem. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dlatego z całego serca zapraszamy do rozmowy w celu otrzymania dopasowanej propozycji i przedstawienia konkretnej ceny.

Szamba betonowe Strzelin

Zbiorniki betonowe na deszczówkę Strzelin

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych produktów, takich jak m.in. zbiorniki na deszczówkę, z pomocą których możliwe jest duże zmniejszenie zużycia wody i zoptymalizowanie wydatków eksploatacyjnych. Nowocześnie zaprojektowany mechanizm odprowadza wodę z dachu do zasobnika, który zaopatrzony jest w systemy oczyszczające. Proponujemy również nowoczesne szamba jednokomorowe czy szamba dwukomorowe. Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie, a nasi pracownicy to odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani specjaliści, którzy satysfakcję usługobiorcy traktują pierwszorzędnie. Nasi klienci mogą zakupić szambo z montażem, który wykonamy starannie, sprawnie i oczywiście tanio. Wszystkie dostarczane przez nas produkty są wyjątkowo szczelne, solidne i bardzo funkcjonalne. Oferujemy też profesjonalne i kompleksowe wsparcie z obszaru dopasowania danych systemów, aby wkopany zbiornik betonowy na szambo lub inny produkt odgrywał swoją rolę w najbardziej skuteczny sposób.

Szambo betonowe 4, 6, 8, 10 i 12m3 - Cennik

Koszt instalacji szamba betonowego lub zbiornika na deszczówkę jest każdorazowo przygotowywany odrębnie. Cennik uzależniony jest głównie od wielkości zbiornika, wybranego wariantu, terenu, potencjalnych dodatków, przewozu i innych aspektów, które mogą mieć wpływ na na montaż. Mogą natomiast Państwo spodziewać się najatrakcyjniejszej propozycji, pozbawionej zbędnych dodatków i ukrytych wydatków. Nasze ceny rozpoczynają się już od 1000 zł, a w zakres obsługi wchodzi też przygotowanie wszelakiej certyfikacji PZH oraz ITB. Nasze szamba betonowe są również objęte właściwą gwarancją, dzięki czemu mogą być Państwo przekonani co do usługi wykonanej na perfekcyjnym poziomie i z właściwą starannością. Wszystkie działania przeprowadzamy naturalnie z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa.

Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz
Zbiorniki jednokomoroweZobacz